Про нас

Про нас
Наш Інтернет-магазин створений, в першу чергу, для Вас.

Маленьке Диво – це молода команда, яка зібралась разом аби дарувати діткам все лише найкраще та найякісніше. Ми працюємо безпосередньо з виробниками одягу та іграшок, а тому якість речей гарантована.
Зазвичай на вкладку «Про нас» заходять дуже рідко, а зайшовши і побачивши багато тексту, не читаючи, переходять на іншу, більш цікаву, сторінку.
Якщо Ви все-таки знайшли декілька хвилин вільного часу і залишились тут, то давайте поспілкуємось.

Чому на нашому сайті все лише українське? Хотілося б у відповідь на це питання задати зустрічне: «А чому іноземне?», «Чим речі від українських виробників гірші за своїх суперників з інших країн?» Особисто ми давно для себе відповіли на ці питання: Нічим! А, бодай, навіть, в дечому й кращі за своїх конкурентів. Ні, не тому що це тренд в наш час, а тому що виробляти для своїх же дітей не можна погано.

Маленьке Диво – це сайт, який зібрав в собі все різноманіття дитячої моди лише від українських брендів. Тут представлені як найвідоміші торгові марки, так і менш відомі. При цьому ми особисто гарантуємо якість товару, адже, окрім гарантії виробника, всі речі, придбані у нас, перш ніж потрапити до Ваших діток, обов’язково перевіряються на недоліки нашими співробітниками.
Ми прекрасно розуміємо, що одяг для діток має бути лише натуральним, а іграшки – безпечними.
Але й це ще не все. Кожна матуся хоче, аби її маленьке диво було найкращим, найоригінальнішим та не зливалось з оточуючими. Тому ми намагаємось, щоб на нашому сайті був представлений найширший асортимент товарів, що вирізняється своєю оригінальністю, при цьому не втрачаючи в практичності та якості.

Отож, ми Вам пропонуємо:
1. Товари лише українського виробництва.
2. 100% наявність товару на складі.
3. Всі ціни, представлені на сайті – актуальні.
4. Відсутність мінімальної суми замовлення.
5. Безкоштовну доставку при замовленні на суму від 1000 грн.
6. У нас власна фотостудія, тому весь товар ми фотографуємо самостійно. Таким чином Ви можете бути впевнені в тому, що замовлений Вами товар відповідає зображенню.
7. Ми розуміємо, що всі дітки різні, і не завжди загальноприйняті розміри підійдуть саме Вашому маленькому диву. Тому, за необхідності, зробимо всі необхідні виміри речей.
8. Кожну річ перед відправкою ми перевіряємо на недоліки. Тому Ви можете бути впевнені в якості товару.
9. Ми відкриті до нових пропозицій, готові вдосконалюватись, аби стати найкращими для Вас.
Дякуємо за увагу!